OFERUJEMY NASZYM GOŚCIOM CAŁOROCZNY W PEŁNI WYPOSAŻONY DOM

Na ogrodzonej dużej działce, osłoniętej sosnowym lasem, oprócz grillowania na świeżym powietrzu, można również spędzać wieczory przy ognisku.

Do dyspozycji gości mamy rowery, leżaki, ponton, grill, żeliwny kociołek na ogniskowe pieczonki, piaskownicę dla dzieci.

2 km od domu znajduje się dobrze zaopatrzony sklepik spożywczy. W Trzcielu (7km)- stylowa stołówka z pysznymi, domowymi obiadami, oraz dwie smażalnie ryb (świeże ryby z tutejszych jezior).

Dysponujemy bogatym materiałem informacyjnym o regionie – pod względem historycznym i turystycznym. Pomagamy również w zorganizowaniu spływu kajakowego.

NA PARTERZE...

…znajduje się salon z kominkiem i kuchnią ( wyposażoną między innymi w zmywarkę, lodówkę, kuchenkę gazową z piekarnikiem, naczynia kuchenne), łazienka (prysznic, umywalka, wc, pralka) oraz garderoba/ schowek.

Do dyspozycji gości jest telewizja satelitarna i mini wieża audio oraz bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi.

NA PIĘTRZE DOMU...

znajdują się dwie oddzielne sypialnie: 3-osobowa i 2-osobowa (możliwość dostawki).

Dom jest wygodny, umeblowany w stylu retro, pomieszczenia – nowe, ładne i zadbane. Posiada dużą, zadaszoną werandę. Obiekt jest całoroczny (ogrzewanie kominkowe), nie ma problemu z parkowaniem.